AVÍS D'INCIDÈNCIA

En cas d’incidència amb el seu immoble o comunitat i per tal de poder gestionar a la major brevetat possible aquesta incidència, preguem es posi en contacte amb nosaltres a través d’aquesta web, indicant-nos les seves dades personals, comunitat / immoble i un telèfon de contacte, així com una breu explicació de la mateixa.  

Castella López Administracions és una empresa dedicada a la Gestió i Administració tant vertical com horitzontal a la zona del Maresme.

Som Administradors Col·legiats, pel que això li pot garantir que esta contractant un profesional amb una formació adecuada i constant per dur a terme les seves funcions.

Com Treballem per la Seva Comunitat

El nostre objectiu es aconseguir un correcte funcionament de la seva Comunitat així com la conservació, manteniment i reparació de les serves.

Per arribar a aquest objectiu, creiem que s’ha de tenir la màxima eficiència a l'hora d’atendre les necessitats dels nostres clients.

Per dur a terme els nostres serveis treballem amb industrials i especialistes de la zona, amb la confiança què ens aporten.

Això ens permet donar la cobertura necessaria a les necessitats dels nostres clients.

L'Equip

GerentGerent

Joan Castella

jcastella@studi.cat

Administradora Col·legiadaAdministradora Col·legiada

Marta Castella
marta@studi.cat

Gestora PatrimonialGestora Patrimonial

Laura Gonzalez
laura@studi.cat

Coordinadora

Myriam Guasch
coordinadora@studi.cat

Departament Comercial VendaDepartament Comercial Venda

Pere Jordà
pere@studi.cat

Departament Comercial Venda

Andreu Albarracin
andreu@studi.cat

Marc Martínez

Ex-Propietari d'una finca a Siete Partidas 16 de Mataró
Durant els més de 8 anys que vaig ser propietari d'una finca a Mataró, administrada per CASTELLA LÓPEZ, es varen fer càrrec de tot, jo mai vaig haver de preocupar-me per res.

Qualsevol problema o incidència el resolien el més aviat possible i amb el millor resultat.
Resposta 24/365

CONTACTE I HORARIS

El nostre horari és de dilluns a divendres de 9 a 13:30h i de 16 a 19:30h. No obstant, ens poden comunicar qualsevol incidència a través del nostre correu electrònic administracio@studi.cat les 24 hores del dia els 365 dies de l’any.

Vendes i Lloguers

CONCERTI UNA VISITA

Si vol vendre o llogar el seu habitatge, pot possar-se en contacte amb nosaltres al 937556047 o bé enviar un correu a info@studi.cat

SUBIR